Aktuality

Viega - žlab Vario 07.10.2014

Advantix Vario - neomezeně flexibilní sprchové žlábky

Viega Advantix Vario, první libovolně zkrátitelný sprchový žlábek, jehož délka se dá na milimetr přesně uzpůsobit požadované míře a flexibilně instalovat – na stěnu nebo volně kamkoli v místnosti v rovné linii nebo přes roh. Tím vyhoví tento sprchový žlábek všem požadavkům ze strany stavby. Viega Advantix Vario prostě umožňuje individuální zařízení koupelny bez kompromisů.

 

 

ivt-1-nahled1.jpg 06.10.2014

Právě přichází nejlepší tepelné čerpadlo vzduch/voda na trhu - IVT AIR X.

Podívejte se na krátkou a zajímavou prezentaci, nebo si stáhněte technický list IVT AIR X se všemi parametry. Ceníkové ceny a první dodávky připravujeme...

 

 

zem-solar-pic01-nahled1.jpg 28.08.2014

NOVINKA - ZEM SOLAR

Moderní stacionární kotel se zabudovaným nerezovým solárním zásobníkem teplé vody o objemu 193 l s elegantním designem a kompaktními rozměry.
Nově s kombinaci se solárními panely Varisol a XELIOS.

 

 

osma_manzeta_cz-nahled1.jpg 28.08.2014

Novinka - manžeta GA

Společnost Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů přichází s inovací GA setu: GA manžeta je vhodná pro přechod z plastu na litinu.

 

 

aquatic-wh-v80-nahled1.jpg 07.03.2013

BEF - Největší český výrobce teplovzdušných a teplovodních krbových vložek

Vyberte si naše krby, krbové vložky a příslušenství

 

 

zamestnani-nahled1.jpg 21.01.2013

Volná pracovní pozice - prodejce

Do našeho kolektivu přijmeme člověka, který má zájem pracovat, učit se a prohlubovat znalosti v našem oboru.

 

 

 

 

30.11.2012

Designové radiátory

Výběr radiátoru byl vždy obávaný problém každé rekonstrukce. Zvolit takový radiátor, který padne do místnosti jak barvou tak i tvarem a velikostí není snadný úkol.

 

 

05.06.2012

Oběhové čerpadlo s vysokou účinností

Čerpadlo s vysokou účinností se stává novým standardem pro otopné soustavy v rodinných domech. Ke stávajícím řadám Wilo-Stratos a Wilo-Stratos PICO přibývají nyní, do rodiny malých topenářských oběhových čerpadel pro rodinné domy, čerpadla Wilo-Yonos PICO. Wilo-Yonos PICO je určeno pro menší otopné a chladicí soustavy ve dvou výkonových stupních s maximální výtlačnou výškou 4 resp. 6 m.

 

 

05.06.2012

BAXI PLATINUM umí modulovat 1:10

Plynule řízený výkon plynového kondenzačního kotle je základním předpokladem energeticky, a tedy i nákladově úsporného provozu. Čím méně startů v provozu kotle, tím méně přechodných stavů, souvisejících se zajištěním bezpečností provozu, do kterých patří například i částečné ochlazení spalovací komory následkem profukování vzduchem před zapálením hořáku. I když negativní vlivy startů jsou u moderních kotlů oproti minulosti velmi potlačeny, špičkové kotle se startům, pokud možno, zcela vyhýbají. Napomáhá tomu vývoj konstrukce kotlů a zdokonalování jednotlivých mechanických prvků ve spojení s růstem schopností řídicí elektroniky, které umožnilo roztáhnout rozsah modulace výkonu kotlů až na poměr 1:10. Tímto modulačním rozsahem nyní disponuje většina kotlů BAXI nové řady PLATINUM.

 

 

Strana výpisu

2